Головна Гроші Ошукав таксиста на 10 тис. грн: у Житомирі розшукують клієнта таксі

Ошукав таксиста на 10 тис. грн: у Житомирі розшукують клієнта таксі

213
0

22-річний таксист у Житомирі звернувся до поліції з повідомленням про ошуканство. Він виконував незвичне замовлення клієнта та втратив 10 тис. грн.

Таксис отримав виклик на перевезення через корпоративний електронний додаток. Після цього йому зателефонував нібито клієнт і попросив придбати дорогою продукти і опповнити мобільний рахунок. За ці послуги клієнт мав розрахуватися за адресою .вказаною у замовленні. Водій таксі погодився допомогти клієнту.

Про незвичний випадок шахрайства повідомили в поліції області:

«7 серпня до поліції звернувся водій таксі, який, виконуючи телефонне замовлення клієнта, втратив близько 10 тисяч гривень. Чоловік через різні термінали переказував кошти на названий замовником мобільний номер, допоки на його власному рахунку не закінчились кошти».

Клієнт, не перериваючи розмову, спонукав водія поповнювати рахунок через кілька терміналів, щоразу нарікаючи на неправильність дій керманича.  Заявник оговтався лише, коли на його  банківському рахунку закінчились гроші, а замовник вимкнув телефон. Звісно, що за адресою замовлення, ніхто таксі не чекав. Відтак загальна сума ошуканства – близько 10 тисяч гривень. Нині поліцейські проводять

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here