Головна Кримінал Перерахував 145 тис. грн на Volkswagen Passat і залишився “без коліс”

Перерахував 145 тис. грн на Volkswagen Passat і залишився “без коліс”

170
0

На Житомирщині 25-річний чоловік, житель Брониківської громади, заплатив 145 тис. грн за Volkswagen Passаt B6, який обіцяли “пригнати” з сусідньої держави, однак натрапив на шахраїв.

Спокусившись на вартість вдвічі нижчу від ринкової, чоловік втратив гроші.

Про це повідомляє поліція області:

“Житель Брониківської громади розповів правоохоронцям, що знайшов оголошення про продаж «Volkswagen Passаt B6» на одному з Інтернет-сервісів. Продавець повідомив, що може допомогти обрати автомобіль за кордоном та ввезти його в Україну. Причому вартість такої послуги та транспортного засобу складала майже вдвічі нижче ринкової. Умовою такої угоди стала передоплата у сумі близько 11 тисяч гривень в іноземній валюті. Покупець виконав вимогу та став очікувати прибуття транспортного засобу”.

Нібито перебуваючи на кордоні, автодилер повідомив замовнику, що потрібно оплатити повну вартість авто, щоб швидше пройти розмитнення.

Тож 25-річний чоловік виконав його вимоги й переказав ще майже 135 тисяч гривень на вказаний йому рахунок. Потому зв’язок з продавцем перервався, а транспортного засобу чоловік так і не отримав.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства.

Майбутніх покупців закликають бути більш розсудливими та укладати офіційні письмові угоди, перевіряти продавців.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here