Home Гроші Підготовка до випускного з кримінальною складовою: житомирські слідчі повідомили містянці про підозру...

Підготовка до випускного з кримінальною складовою: житомирські слідчі повідомили містянці про підозру у шахрайствах

59

Житомирські поліцейські встановили причетність 35-річної місцевої жительки до щонайменше 14 ошуканств. Вона ввела в оману батьків випускників, витративши зібрані для святкування кошти.

Слідчі з’ясували, що жінка була учасницею батьківського комітету 9 класу одного з ліцеїв міста. Наприкінці травня вона запропонувала у груповому чаті месенджера взяти на себе організацію випускного свята для дітей. Для цього надала реквізити особистої банківської картки, на яку батьки ліцеїстів робили перекази коштів.

Однак за тиждень від початку збору жінка повідомила, що стала жертвою шахраїв. Мовляв, до її банківського рахунку було отримано несанкціонований доступ та всі гроші, зібрані на свято, зникли.

Така обставина видалася дивною для учасників фінансового збору, тож вони вирішили звернутися до правоохоронців. Оперативники з’ясували, що кошти з банківського рахунку жінки були використані для гри в онлайн-казино.

Пізніше вона зізналася, що таким чином вирішила заробити на «вільних» коштах. Загальна сума завданих жінкою збитків перевищує 11 тисяч гривень.

12 червня слідчі повідомили фігурантці про підозру, досудове розслідування триває.

Згідно з чинним законодавством такі протиправні дії караються значним штрафом або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here