Головна Кримінал Поліцейські спіймали житомирянина, який втікав із чужими телефонами

Поліцейські спіймали житомирянина, який втікав із чужими телефонами

95
0

Просив телефон у перехожих для термінового дзвінка і тікав із гаджетом 24-річний житомирянин. Ошуканих містян вже мінімум двоє. Поліцейські вирахували чоловіка за записами з відеокамер. Тепер йому загрожує ув’язнення.

“Протягом декількох тижнів до Житомирського районного управління зверталися жителі обласного центру з повідомленнями про скоєні відносно них неправомірні діяння. У двох випадках заявники давали свої мобільні телефони для термінових дзвінків малознайомому чоловікові, а 45-річна житомирянка віддала свій ґаджет незнайомцю у користування. Всіх об’єднало одне: після таких необачних дій ні своїх засобів зв’язку, ні прохачів вони більше не бачили”, – повідомили в поліції.

За записами з відеокамер поліцейські встановили, що до обох крадіжок може бути причетним один і той самий чоловік. Він уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових правопорушень.

Також його викрили в учиненні низки крадіжок з офісу. У тих випадках чоловік, пошкоджуючи вікна, потрапляв у приміщення та виносив оргтехніку.

Після злочинів він тривалий час не з’являвся за місцем проживання. Наразі його розшукали, чоловік пояснює мотиви своїх дій слідчим.

Йому загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 8 років.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here