Home Кримінал Правоохоронці затримали двох наркозакладчиків на Малинщині

Правоохоронці затримали двох наркозакладчиків на Малинщині

315

Удень 9 квітня поліцейські, у Малинській громаді, помітили у лісовому масиві двох підозрілих молодиків. Як було встановлено, жителі Київщини збиралися поширити наркотичні засоби, зробивши так звані закладки.

У двох чоловіків, віком 28 та 31 років, поліцейські виявили кілька десятків згортків з порошкоподібною речовиною білого кольору, попередньо – наркотичним засобом.

Молодший з чоловіків зберігав у кишені 13 «наркодоз». Він визнав, що ще понад десяток згортків викинув, сподіваючись, що таким чином уникне покарання. Другий чоловік мав при собі 25 пакуночків. Крім того, він вказав, де встиг заховати ще стільки ж таких згортків. Попередньо, все це мало опинитися у «закладках» у лісовому масиві поблизу м. Малина для подальшого збуту замовникам за допомогою месенджерів та вказанням геолокації таких сховків.

Тож поліцейські вилучили майже 80 пакунків та згортків й скерували їх на відповідні експертні дослідження. Обох чоловіків затримали.

Слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 307 “Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів” КК України. 10 квітня фігурантам повідомили про підозри у вчиненні зазначеного злочину.

Відповідно чинного законодавства чоловікам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here