Home Війна Псевдоофіцера росгвардії родом з Коростеня засуджено за держзраду на 13 років

Псевдоофіцера росгвардії родом з Коростеня засуджено за держзраду на 13 років

268

Суд обрав запобіжний захід уродженцю Коростеня, який у період збройного конфлікту перейшов на бік ворога. Його визнали винним у державній зраді та засудили на 13 років позбавлення волі. У 2014 році він переїхав до окупованого Криму, працював у поліції, а згодом за “старанність” у веденні підривної діяльності проти України дослужився до звання командира одного з підрозділів ворожої армії. Нині він продовжує свою злочинну діяльність.

Про це повідомили у пресслужбі Житомирської обласної прокуратури:

“Прокурор у суді довів, що уродженець міста Коростеня переїхав до АР Крим та у 2014 році влаштувався працювати у райвідділок поліції окупаційного «мвс». Серед інших завдань, забезпечував охорону міжнародного центру Артек.

Згодом, після так званого підвищення кваліфікації у навчальному закладі мвс країни-агресора, вступив на службу до росгвардії. За особливу «старанність» у веденні підривної роботи проти України вислужився до псевдоофіцера. У його підпорядкуванні – військовий спецпідрозділ ворожої армії з патрулювання морського кордону тимчасово окупованого Криму.

Засуджений продовжує виконувати злочинні накази ворога й дотепер. У соцмережі розміщує свої фото у військовій формі окупантів, відеозаписи антиукраїнського спрямування, у яких дискредитуються події Майдану, висловлюється підтримка президенту-зраднику”.

Наразі зрадник перебуває у розшуку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here