Головна Кримінал Рейдери відлякують європейських бізнесменів від України

Рейдери відлякують європейських бізнесменів від України

80
0
В Україні стабільно погіршується бізнес-клімат, заявив посол Великобританії в Україні Лі Тернер, наголосивши, зокрема, на рейдерстві.
 
"Відверто кажучи, в Києві не тільки для іноземних бізнесменів, а й для всіх становище погіршується, що стосується бізнес-клімату. Більшість з них мені про це говорять", – повідомив посол.
 
Думку підприємців поділяє і сам Тернер. "Я сказав би, що зараз найбільша проблема – це клімат для бізнесу. І особливо гостра проблема рейдерства", – повідомив він.
 
Посол відзначив, що компанії, в яких хороші відносини з владою, мають можливість збільшувати тиск на конкурентів.
 
"Звичайно, я розумію, що це молода демократія, що дуже важко робити такі реформи. Але якщо становище не покращиться протягом наступних 6-12 місяців – інвестувати в Україну ніхто не буде, на жаль. Це найбільша проблема", – вважає Тернер.
 
Він також висловив сподівання, що в результаті реформ, які проводяться в Україні, ситуація зміниться і тоді підприємці без побоювань зможуть вкладати гроші в українську економіку.
 
Нагадаємо, Держстат порахував, що чистий приріст прямих іноземних інвестицій в Україну за 2011 рік склав 4,6 мільярда доларів, що в 1,8 рази перевищує аналогічний показник за січень-вересень 2010 року.
 
Варто відзначити, що раніше директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Мартін Райзер також заявив, що в Україні існує висока загроза рейдерського захоплення бізнесу.
 
"Приходячи в Україну, інвестори повинні говорити з посольствами та іншими інвесторами, щоб дізнатися особливості роботи в Україні. Тут можуть швидко забрати бізнес. Тут досить небезпечно, і всі це визнають. Потрібно чітко розуміти, через що виникає ця проблема – у зв’язку законодавством, судовою системою або іншими факторами. Потрібно сфокусуватися на цьому питанні і всебічно вивчити цю тему", – зазначив він.
 
Як повідомлялося, Україна у рейтингу сприятливості ділового середовища втратила за рік 3 позицій і перемістилася на 152-е місце. З таким показником країна опинилася в аутсайдерах списку між Ліберією (151) та Болівією (153).
 
Гондурас, з яким часто люблять порівнювати Україну, знаходиться на 128 позиції списку.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here