Home Політика Янукович відмовився платити за засклені балкони

Янукович відмовився платити за засклені балкони

109
Президент Віктор Янукович ветував закон "Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щоод визначення житлової та загальної площ об’єкта житлової нерухомості".
 
Про це повідомляється на офіційному сайті гаранта.
 
Янукович пояснив таке рішення тим, що "вважає неприпустимим сьогодні будь-яке збільшення квартплат та впевнений, що оподаткування квартир, балконів, лоджій має відповідати принципу соціальної справедливості".
 
"Закон закріплює підходи, за яких багатші верстви населення опиняються у привілейованому стані. Незважаючи на те, що загальна площа нерухомості, яка знаходиться у володінні таких громадян, може бути у рази більшою, ніж та, якою володіють незаможні громадяни, площа, з якої сплачується податок, може майже не відрізнятися", – зазначається у повідомленні.
 
Як відомо, вказаний закон Верховна Рада прийняла 17 листопада, врахувавши пропозицію президента щодо підвищення коефіцієнту розрахунку податків на балкони та тераси, засклені лоджії, веранди й холодні комори.
 
Попередню версію документа президент ветував 25 жовтня. Причиною цього він називав те, що закон передбачав заборону надання в житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру.

Українська правда 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here