Home Кримінал Розстріляв подружжя з автоматної черги: дачник на Житомирщині отримав довічне ув’язнення

Розстріляв подружжя з автоматної черги: дачник на Житомирщині отримав довічне ув’язнення

519

Довічне ув’язнення отримав 60-річний дачник, який у 2021 році вночі через вікно розстріляв з автомата Калашникова з глушником подружжя. Чоловік зробив 9 прицільних пострілів із автоматної черги. Внаслідок цього 47-річний чоловік одразу загинув, дружина з тяжкими пораненнями встигла сказати 12-річній доньці зателефонувати родичам, поліції та швидкій. Однак жінку також врятувати не вдалося.

Крім довічного, дачник має заплатити 1 млн грн моральної шкоди. 

Про найвищу міру покарання нападнику повідомили у прокуратурі області:

“Прокурори у суді довели, що особливо тяжкий злочин у червні 2021 року скоїв мешканець Київщини, який на той час проживав у своєму дачному будинку в одному з сіл Коростишівської територіальної громади.

Смертельну помсту приятелю за неповернений борг, якому позичав гроші для підприємництва, спланував завчасно, продумавши способи приховання злочину. 

До сусіднього села, де проживало подружжя, приїхав уночі на мопеді, приховав його у лісопосадці, а сам з переробленою зброєю – автоматом Калашникова з глушником підкрався до будинку. Вистежив кімнату, у якій перебувало подружжя, та через вікно випустив по них автоматну чергу – дев’ять прицільних пострілів”. 

Після розстрілу подружжя чоловік приховав зброю, одяг та транспорт у лісопосадці, а сам пішов додому. Затримали його того ж дня.

Зі схованки вилучили гранати з підривачами, автомат Калашникова з двома магазинами, спорядженими патронами, глушник, бойові припаси, плащ, рукавиці, мопед та інші речі, які використовувалися для вчинення злочину. Крім цього, з його помешкання вилучено понад 600 одиниць бойових припасів та наркотичну речовину. 

На суді фігурант розповів свою версію подій. Однак суд поставився критично, розцінивши це як спосіб створення обвинуваченим собі штучного алібі та намагання уникнути кримінальної відповідальності.

З дня затримання обвинуваченому застосовано тримання під вартою без права внесення грошової застави, де він перебуватиме і до набуття вироком чинності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here