Головна Кримінал Сацюк повернувся в Україну. Його бачили у Малині

Сацюк повернувся в Україну. Його бачили у Малині

119
0

Володимир Сацюк, який є фігурантом отруєння Віктора Ющенка, повернувся в Україну.

Як повідомляють джерела "Української правди", останніми днями його бачили в місті Малин Житомирської області.

Як розповів співрозмовник УП, Сацюка два дні поспіль бачили в міському парку в супроводі мера міста, а потім у компанії чотирьох осіб.


Крім того, за словами джерела, "в останні місяці пожвавилося життя на дачі Сацюка, яка раніше кілька років стояла порожньою".


Малин – є рідним містом Сацюка, тут поховані його батьки.


Після того як в 2005 році проти Сацюка була порушена кримінальна справа за незаконне присвоєння військового звання, він виїхав до Росії, де жив останні роки і отримав громадянство. З 2005 по 2007 Сацюк був в розшуку, але після отримання російського громадянства його зняли.


Наприкінці минулого року його допитували в справі про отруєння Віктора Ющенка як свідка. Як відомо, Сацюк брав участь у вечері, на якій, за версією Ющенка, він і був отруєний.


Раніше до України повернувся екс-мер Одеси Руслан Боделан, проти якого була порушена кримінальна справа. Так само повернувся в Україну екс-глава МВС Микола Білоконь, який у 2005 році втік з України.
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here