Home Політика У Луценка чекають на швидку відповідь Євросуду, і готують нову скаргу

У Луценка чекають на швидку відповідь Євросуду, і готують нову скаргу

99
0

Європейський суд з прав людини завершив усі процесуальні дії за скаргою Юрія Луценка щодо незаконності порушення кримінальної справи, арешту і порушення його права на захист.

Про це повідомив адвокат Луценка Ігор Фомін у середу на прес-конференції в Києві.

"У першій справі врегулювання вже закінчено. Була наша вимога, було звернення до уряду України. Уряд України відповів Європейському суду, і ми дали свої коментарі на відповідь уряду України. Якихось процесуальних дій за скаргою вже не буде", – сказав Фомін.

За його словами, на підставі виконаних процесуальних дій Європейський суд з прав людини має ухвалити рішення.

"Я не думаю, що рішення ухвалюватиметься протягом півроку… Сподіваюся, що протягом, максимум, двох місяців ми одержимо рішення Європейського суду за нашою першою вимогою", – сказав він.

Адвокат Луценка наголосив, що рішення Європейського суду носитиме обов`язковий характер для Печерського районного суду Києва.

"Ми порушували питання про незаконність затримання і арешту, а також про порушення права на захист. Верховний суд свого часу роз`яснив, що порушення права на захист є безперечною підставою для направлення справи на додаткове розслідування", – нагадав Фомін.

За його словами, у даний час готується ще одна скарга Луценка до Європейського суду.

"Ми підготували нове звернення, яке стосується порушення права на справедливий суд. І якщо буде ухвалено рішення Європейського суду і наші вимоги будуть задоволені, природно, відповідно до закону, жодний звинувачувальний вирок не зможе залишитися у законній силі", – сказав він.

"Це питання має розглядатися Верховним судом і за ним Верховним судом мають ухвалюватися рішення", – резюмував адвокат.

За матеріалами: Українська правда

Previous articleСацюк повернувся в Україну. Його бачили у Малині
Next articleДо Дня міста у музичній школі встановлять вікна

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here