Home Кримінал «Суддя бив боляче рукою стіл, аж прокурор присів»: відбувся суд по справі...

«Суддя бив боляче рукою стіл, аж прокурор присів»: відбувся суд по справі Кузьміних

6331

Сьогодні, 14 лютого, у Вищому антикорупційному суді розглянули клопотання про обрання запобіжного заходу народному депутату ВРУ Сергію Кузьміних. Запис трансляції можна побачити на Ютуб-каналі ВАКСу.

У той час, адвокатка Кузьміних, Лариса Криворучко, опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук декілька дописів про те, як відбувався розгляд справи.

За її словами, слідчий суддя ВАКС Ткаченко О.В грубо порушив порядок проведення судового засідання, був упередженим, кричав та «бив боляче рукою стіл» так, що аж прокурор присів від переляку.

«1. Судья ВАКС Ткаченко О.В. – кричал и бил стол. 2. Присел прокурор. Ему тоже страшно… было… Беспристрастность? Пассивность суда? – Не думаю…», написала Криворучко та додала вирізаний фрагмент з трансляції засідання.

Також Криворучко заявила про необхідність відводу слідчого судді:

«Прошу повідомити про прізвище, ім’я та по-батькові слідчого судді, дату і час судового засідання щодо розгляду заяви про відвід слідчому судді Вищого антикорупційного суду Ткаченко О.В. з метою участі в ньому адвоката Криворучко Л.С., Кузьміних С.В. в установленому законом порядку – оскільки адвокат Криворучко Л.С. і Кузьміних С.В. хочуть прийняти участь у даному судовому засіданні, надати докази, письмову заяву про відвід, висловити пояснення, тощо».

У результаті, в ході засідання було оголошено перерву. Справу передано на розподіл відповідно до норм КПК для розгляду та вирішення питання про заявлений відвід слідчому судді.

Раніше НАБУ оголосило в розшук Кузьміних, якого було затримано під час отримання хабаря в 558 тис. грн. Через декілька днів депутат написав на своїй сторінці у Фейсбук, що не знав, що його розшукують, і що ніякої повістки не отримав не він, не адвокатка.

Вперше повноцінне засідання Вищого антикорупційного суду щодо обрання запобіжного заходу нардепу Кузьміних відбулося 8 лютого. Засідання мали провести ще 7 лютого, однак суд не зміг встановити особу нардепа, бо той прийшов без відповідного документу, тому суддя відпустив Кузьміних.

Нагадаємо, Кузьміних назвав затримання на хабарі провокацією.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here