Home Кримінал Трьох ділків обвинувачують у заволодінні 6,5 млн грн на висадженні горіхового саду

Трьох ділків обвинувачують у заволодінні 6,5 млн грн на висадженні горіхового саду

361

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно злочинного угруповання, організатор якого – директор приватного товариства, у партнерстві з керівником агропідприємства, восени 2020 року посадили горіховий сад у Звягельському районі.

А згодом аби заволодіти коштами цільової державної програми для підтримки сільгосптоваровиробників, взялися за фальсифікацію документів. Для цього залучили знайомого, оформивши на нього фіктивне підприємництво.

Ділки імітували між своїми підприємствами купівлю-продаж та сплату за висадження понад 20 тис. садженців горіхів. Потім склали документи з недостовірними відомостями і надали їх відповідній комісії для одержання від держави часткового відшкодування витрат.

Експерти встановили, що внаслідок незаконної оборудки обвинувачені безпідставно одержали 6,5 млн грн фінансової допомоги. Кримінальний прибуток, провернувши фіктивні фінансові операції через підконтрольні агрофірми і приватних підприємців, легалізували та використали в своїх інтересах.

Стосовно одного фігуранта – приватного підприємця – матеріали виділені в окреме провадження у зв’язку з оголошенням його у розшук.

“Наразі прокурором заявлено цивільний позов про стягнення з обвинувачених усієї суми заподіяних збитків. Також накладено арешт на житловий будинок та частку корпоративних прав у статутному капіталі товариства організатора злочинного угруповання”, – повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here