Home Кримінал У бердичівських «журналістів» відібрали зброю

У бердичівських «журналістів» відібрали зброю

71

Трьом «журналістам» із Бердичева анульовано дозвіл на носіння травматичної зброї , – повідомляє РІО-Бердичів.

Нещодавно прокуратура міста Бердичева завершила перевірку щодо законності отримання дозволів на носіння пристроїв для відстрілу гумових куль.

За результатами перевірки зроблено подання на начальника УГБ УМВС України в Житомирській області. Після чого три посадові особи цього підрозділу були притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Як виявила перевірка прокуратури, в місті Бердичеві було зареєстровано 270 дозволів на носіння травматичної зброї різними категоріями громадян. Після перевірки таких дозволів стало на 38 менше.

Зокрема, анульовано 16 дозволів громадянам, які були оформлені громадськими помічниками дільничних міліціонерів. Адже згідно змін у законодавстві така категорія осіб втратила право носіння зброї, але дозволи своєчасно не були анульовані.

19 чоловік втратили право на користування травматичною зброєю внаслідок свого звільнення з органів внутрішньої служби або виходу на пенсію.

Ну і найцікавіша історія із зброєю журналістів. Всього в Бердичеві  було видано 13 дозволів журналістам на носіння зброї для особистого захисту. Під час перевірки працівниками прокуратури було надіслано запити в місця роботи цих осіб,які вказуються у документах. Виявилося, що троє громадян ніякого відношення до журналістики не мають.

Прізвищ цих «журналістів» в прокуратурі не розголошується, тому залишається невідомим, хто саме незаконно користувався зброєю. Так само невідомо, у яких десяти бердичівських журналістів вона залишилась.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here