Home Політика Міський голова Новоград-Волинського визнав, що комунальники не справились зі снігом

Міський голова Новоград-Волинського визнав, що комунальники не справились зі снігом

89

 

Міські комунальні служби, установи та організації міста не змогли оперативно та належним чином справитися із снігопадом, який протягом понад доби засипає місто снігом. Такий висновок зробив міський голова Володимир Загривий, проводячи щотижневу робочу нараду із керівниками управлінь та відділів міської ради, повідомляє офіційний сайт міста.

Значні снігові опади цими вихідними засвідчили суттєві недоліки та безвідповідальність у своєчасності   прибирання снігу в Новоград-Волинському  як з боку окремих посадових осіб виконавчих органів міської ради, так і керівників ОСББ, комунальних підприємств, установ та організацій міста всіх форм власності, за якими закріплені відповідні вулиці та території для їх очистки на випадок надмірного випадання снігу в зимовий період, жителів приватного сектору.

Для новоград-волинців випробування було подвійним. Окрім засніжених вулиць, доріг, тротуарів, прибудинкових територій чимало місцевих працівників, учнів та студентів   не змогли вчасно зранку 10 грудня добратися до своїх установ через відсутність достатньої кількості пасажирських автобусів на міських маршрутах.

Усе це  змусило міського голову видати розпорядження „Про стан прибирання снігу в місті“.

Ряд керівників було покарано, зважаючи на невиконання попередньо прийнятих виконкомом рішень, заходів щодо підготовки об’єктів міста до функціонування під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, не   забезпечення оперативного прибирання снігу з доріг та тротуарів, прибудинкових та закріплених територій.

Лише з другої половини 10 грудня, протягом наступних ночі та дня управління ЖКГ, комунальні служби, керівники міських підприємств, установ все ж змогли організувати відповідні роботи з прибирання вулиць, тротуарів, дворів від снігу.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here