Скасування проїзду за готівку у Житомирі відтерміновують ще на місяць: яка причина?

61

На засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 22 травня було прийнято рішення про перенесення дати повного скасування оплати готівкою у громадському транспорті з 1 червня на 1 липня 2024 року. Разом з тим, відтерміновується і рішення про встановлення обмежень у часі на безоплатний проїзд для пенсіонерів за віком та інвалідів третьої групи. Воно передбачало, що вказані категорії населення зможуть безкоштовно користуватись громадським транспортом лише з 10:00 до 16:00, протягом усіх інших годин – за тарифом у 5 грн за проїзд.

За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, це пов’язано з тим, що наразі не всі громадяни, які потребують пільг, забезпечені відповідними картками. Однак, чиновник прогнозує, що протягом червня усі пільговики отримають свої картки:

“Оператор вже готовий, на сьогоднішній день, повністю перейти на безготівкову оплату проїзду у громадському транспорті, уже продемонстрував і разовий квиток, можливість у терміналах придбати квитки. Залишилась ще невелика кількість, я не хочу говорити скільки, карток, які мають проблеми, але вже видано оператором на безоплатній основі більше, ніж 13 тисяч пільгових карток додатково. Я думаю, що протягом червня ми дуже спокійно забезпечимо повністю всіх наших пільговиків, які потербують карти, щоб могли спокійно користуватись, і користуватись пільгами у громадському транспорті”, – говорить Шевчук.

Нагадуємо, що з 1 квітня 2024 року вартість оплати проїзду готівкою у громадському транспорті Житомира становить 15 грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here