Головна Кримінал У колабораціонізмі викрили директора ТОВ із Новогуйвинського

У колабораціонізмі викрили директора ТОВ із Новогуйвинського

737
0

У забороненій мережі директор ТОВ одного з смт Житомирського району ширив пости та засуджував українців за те, що путіна називають гітлером, а рф – країною-агресором, стверджуючи, що українці самі руйнують свої міста та вбивають своїх громадян. Він також поширював повідомлення про окупацію Маріуполя, над яким «взвілось красноєзнамя», та окупацію схвалював особисто.

Про це повідомила прокуратура області:

«Слідством  установлено, що колабораційною діяльністю протягом березня-квітня цього року займався директор приватного товариства, житель  селища міського типу Житомирського району.

Підозрюваний систематично зі свого акаунту поширював у забороненій соцмережі дописи».

У поліції додали, що це 48-річний житель смт Новогуйвинське.

Зокрема, на особистій сторінці чоловік розмістив допис наступного змісту: «Украинцы, скажите как так можно: 1) ходить с нацистской символикой, но обзывать Путина «Гитлером»; 2) спрашивать «где вы видели бандеровцев?» открыто обьявив Бандеру национальным героем; 3) разрушать свои города, убивая своих граждан ради единства своей страны; 4) утверждать, что Россия напала на Украину и бежать в Россию прятаться от призыва в армию и искать в России работу; 5) объявлять Россию агрессором и при этом выпрашивать у нее скидку на газ».

30 квітня за місцем проживання чоловіка провели обшуки та вилучили ймовірні свідчення його протиправної діяльності, у тому числі комп’ютерну техніку.

10 травня поліцейські оголосили чоловікові про підозру.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here