Home Кримінал У Радомишлі обікрали друкарню, винісши 720 кг свинцю та олова

У Радомишлі обікрали друкарню, винісши 720 кг свинцю та олова

79

11 лютого, о нічній порі, стався хуліганський напад на радомишльську друкарню. Невідомі особи вибили скло на першому поверсі, пише Радомишль.com.

Мотиви невідомі. Та можна припустити, що зловмисники таким чином перевіряли наявність сигналізації. Не виявивши її, невідомі просто вибили скло по довжині всього вікна.

Після цього інциденту власники будівлі звернулися до правоохоронних органів, що у висновку суттєвих результатів не принесло, оскільки не було ні свідків, ні слідів, які б вказали на осіб, що вчинили дану протиправну дію.

Рівно через тиждень злодії повернулися. Прийшовши зранку на роботу, працівники друкарні виявили зламані двері і відразу ж викликали міліцію, як з’ясувалося, група злодіїв із 18 до 22 години приїхали до друкарні, підручними засобами (можливо, ломом) виламали четверо дверей та викрали свинцево-олов’яні шрифти.

Криміналісти, які виїхали на виклик не виявили ніяких слідів, котрі б дали підказку слідству. Проте, свідки повідомили, що бачили 2 автомобілі.

За версією працівників друкарні, злодії приїхали на автомобілі групою, увійшли до приміщення, потім на шляху до  другого поверху зламали четверо дверей, опісля забравши шрифти пішли до машини та зникли у невідомому напрямку. Сліди ймовірних злочинців від чорного входу друкарні ведуть спочатку до річки Мики, а потім до бару «Червона троянда» подальший шлях залишається невідомим.

Варто зазначити, що сума приблизної вартості шрифтів становить 7-9 тис. грн, а вага шрифтів приблизно 720 кг. У приміщенні знаходилося багато інших цінних речей, але вони залишилися непошкодженими.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here