Home Кримінал За рік у ДТП на Житомирщині загинуло 210 осіб

За рік у ДТП на Житомирщині загинуло 210 осіб

96

Протягом минулого року на автошляхах дорожньої мережі регіону зареєстровано 649 випадків дорожньо-транспортних пригод, в результаті яких 210 осіб загинули та 705 отримали тілесні ушкодження. При цьому з провини водії пасажирського автотранспорту скоєно 13 ДПТ, в яких семеро осіб загинуло та 19 отримало тілесні ушкодження різного ступеня важкості.

Такі факти навів начальник відділу безпеки руху на пасажирському транспорті управління Державтоінспекції у Житомирській області Микола Нагорний, доповідаючи про стан аварійності на пасажирському автомобільному транспорті під час обласної наради про підсумки роботи транспортної газі області у 2012-му році та перспективи розвитку у 2013-му.

Разом із тим, посадовець відзначив, що загальна аварійність на Житомирщині минулого року зменшилась. «При цьому число загиблих та травмованих учасників дорожнього руху зменшилось відповідно на 18 % та 23,7 %. А зважаючи на динаміку ДТП, кількість таких випадків порівняно з минулорічними показниками зменшилась на 164 одиниці», – констатував він.

Протягом минулого року Державтоінспекція у Житомирській області проводила роботу з попередження аварійності на пасажирському транспорті, підвищення дисципліни водіїв і контролю за технічним станом автобусів і мікроавтобусів. За вказаний період а автогосподарстві області було проведено 1239 перевірок пасажирських перевізників, у тому числі 245 обстеження, 704 цільових і 281 контрольну перевірку. При цьому, за словами Миколи Нагорного, 1074 автобусів із 4782-х оглянутих експлуатувалися з різними технічними несправностями: 222 одиниці були допущені до перевезення з несправним рульовим керуванням, 220 – із несправностями гальмівної системи, 182 – із заблокованими аварійними виходами та 129 були переобладнані без належного дозволу Державтоінспекції.

«За наявні недоліки до адміністративної відповідальності притягнуто 258 посадових осіб, зокрема – за випуск на лінію технічно несправних транспортних засобів, 152 – за допуск до керування транспортними засобами водіїв, котрі не пройшли в установлений термін медичного огляду, 18 з яких не мали права на керування засобами відповідної категорії, а також двоє посадових осіб – за допуск водії до керування в нетверезому стані, за невиконання приписів Державтоінспекції – 84», – пояснив представник управління Державтоінспекції.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here