Home Кримінал У Житомирі судитимуть підприємця, який вивозив військовозобов’язаних за кордон

У Житомирі судитимуть підприємця, який вивозив військовозобов’язаних за кордон

387


Приватний підприємець нелегально оформлював документ та вивозив чоловіків-призовників за кордон. За свої послуги підозрюваний брав 24 тисячі.

Про це пише Житомирська обласна прокуратура:

“Виготовляв документи про «непридатність» до військової служби та переправлення ухилянтів за кордон – у Житомирі судитимуть приватного підприємця. Як повідомлялося раніше, канал переправлення призовників через кордон за власно виготовленими підробленими документами про «непридатність» призовників до військової служби організував 37-річний приватний підприємець” – йдеться в повідомленні.

Для популяризації свого кримінального бізнесу він створив у соцмережі тематичну групу «виїзд за кордон». Крім цього, у телефонних розмовах з ухилянтами роз’яснював запропоновану схему незаконного перетину державного кордону, із зазначенням конкретного пункту пропуску. А для переконливості ще й демонстрував зразок підробленого документа. Такий комплекс послуг обвинувачений продавав у середньому за 24 тис. грн.

Слідством задокументовано протягом минулого року 8 фактів підроблення та збуту офіційних документів чоловікам призовного віку, половині з яких надано сприяння у незаконному переправленню через державний кордон України.

Під час обшуку у помешканні ділка вилучено комп‘ютерну та оргтехніку, банківські картки, печатки, мобільні телефони та інші речові докази протиправної діяльності.

Наразі накладено арешт на майно фігуранта провадження, а саме: три транспортні засоби (автомобіль та мотоцикли), частину будинку та частину земельної ділянки. Також його позбавлено права відчужувати зазначене майно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here