Home Кримінал Українець намагався вивезти в Європу сосновий ліс

Українець намагався вивезти в Європу сосновий ліс

85

28 березня в рамках проведення спільних спеціальних заходів співробітниками служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Житомирської митниці з працівниками УДАІ УМВС України в Житомирській області на автошляху «Київ-Чоп» в районі м. Новоград-Волинський Житомирської області було зупинено і перевірено вантажний транспортний засіб з вантажем пиломатеріалів, що слідував з України в Європу.

У результаті проведеного переогляду встановлено, що у вантажному автомобілі серед вантажу дошки дубової необрізаної знаходилися дошки соснові необрізані, не зазначені у товаросупровідних документах, загальним об’ємом 2 м.куб. та вартістю близько 2 тисяч гривень.

Громадянин України – водій-експедитор вантажу намагався перемістити його через митний кордон України з приховуванням від митного контролю у спосіб, що утруднює виявлення товару.

Наразі відносно водія-експедитора складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 1 ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

Санкція зазначеної статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 % вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

Нині справа перебуває в провадженні митниці, а згодом рішення по ній прийматиме суд.

За інформацією прес-служби Житомирської митниці

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here