Home Місто Бульдозер вигорнув тіло 17-річного хлопця у Ходоках

Бульдозер вигорнув тіло 17-річного хлопця у Ходоках

134

У Житомирській області біля дороги було знайдено тіло молодого хлопця.

Замерзлого 17-річного Андрія Потопальського із села Ходаки на Коростенщині вивернув із замету бульдозер, який розчищав вранці дорогу від снігу, повідомляє ТСН.

Хлопець замерз, сидячи навпочіпки і затиснувши в руках мобільний телефон.Хлопець ходив до своєї дівчини на побачення. Андрій проходив близько семи кілометрів між селами.

Саме їх він не зміг пройти в холодну ніч з 23-го на 24 березня. "Андрій ходив увечері 23 березня в Каленське на танці і відвідував свою подружку Олену. Що сталося по дорозі до тітки – складно сказати. Але точно знаю, що в крові хлопця експертиза алкоголю не виявила", – сказала секретар Ходаковської сільради Наталія Маркоз.

"Андрій не розповідав своїй мамі, що дружить зі мною. Того вечора він прийшов до мене в гості, ми посиділи, і він близько півночі пішов до тітки. А вранці мені сказали, що його більше немає… Мій мобільний телефон зафіксував його останній дзвінок о 3 години ночі 24-го. Але він, швидше за все, не дзвонив мені, а просто "маякнув", тому що я виклику не почула" – повідомила дівчина загиблого Олена.

Коли пізно вночі хлопець дістався до Ходаків, у нього, вочевидь, пішла носом кров (він страждав гіпертонією, і тіло, коли його знайшли, було в крові). Хлопець намагався покликати на допомогу, набирав номер Олени. А потім з останніх сил зняв задню кришку телефону, щоб вставити сім-карту іншого мобільного оператора, але не вистачило сил.

Він так і помер, затиснувши в руках частини розібраного телефону. За фатальним збігом обставин в останні хвилини життя хлопець виявився зовсім один.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here