Home Кримінал В області під час вирубки лісу загинули двоє лісників

В області під час вирубки лісу загинули двоє лісників

325

Двоє лісників загинули 10 березня під час виконання робіт із санітарної рубки лісу на території Романівського лісгоспу на Житомирщині. 55-річний чоловік помер по дорозі до Чуднівської лікарні, 46-річний лісівник загинув на місці від падіння стовбура дерева.

Про це повідомили в поліції, де зараз вивчають обставини летальних випадків:

"Близько 9:10 до відділення поліції у м. Чуднові надійшло повідомлення про загибель 55-річного жителя с. Карвинівки. Як було встановлено, чоловік працював на санітарній вирубці лісу в одному з кварталів Соболівського лісництва. Під час проведення робіт на чоловіка впало дерево. На жаль, врятувати травмованого не вдалося, він помер по дорозі до Чуднівської лікарні.

Цього ж дня близько 12:00 до поліції надійшло повідомлення про травмування деревом 46-річного чоловіка у Баранівському лісництві. Попередньо, на чоловіка впав стовбур під час робіт з обрізання дерев. Унаслідок отриманих травм він загинув на місці події".

Тіла загиблих направлені для проведення судово-медичних експертиз.

Нині поліція встановлює всі обставини подій у рамках кримінальних проваджень.

Законодавством порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці службовою особою підприємства, установи, організації або громадянином – суб’єктом підприємницької діяльності, якщо це спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки, карається виправними роботами на строк до 2 років або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 7 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох 2 або без такого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here