Головна Відпочинок Перед поїздкою до Туреччини мандрівники повинні заповнювати електронні анкети

Перед поїздкою до Туреччини мандрівники повинні заповнювати електронні анкети

609
0

Із 15 березня перед поїздкою до Туреччини мандрівники мають обов’язково заповнювати електронні анкети. Анкета повинна бути заповнена протягом останніх 72 годин перед поїздкою. Форма для заповнення – на сайті МОЗ Туреччини.

Про "Європейська правда":

"На основі заповненої інформації для вас буде автоматично створено індивідуальний код HES, завдяки якому ми зможемо зв’язатися з вами, якщо у вас або у людей, з якими ви контактуєте під час подорожі і перебування, є контактні особи, або хворі на Covid-19. З цієї причини точність і актуальність інформації дуже важливі".

Заповнену форму можуть перевірити на кордоні Туреччини і в разі, якщо пасажир не заповнив її або вніс неправдиву інформацію, йому можуть загрожувати правові та адміністративні санкції або ж не дозволено в’їзд до Туреччини.

Нагадаємо, Туреччина продовжила вимогу про негативний тест на коронавірус для мандрівників з-за кордону. Для перетину кордону і далі вимагатимуть надати негативний результат тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до подорожі.

Також громадяни України, які подорожують літаком, з 1 березня зможуть відвідувати Грузію за наявності негативного результату ПЛР-тесту.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here