Головна Кримінал В Одесі злочинці захопили будівлю, втікаючи від правоохоронців

В Одесі злочинці захопили будівлю, втікаючи від правоохоронців

94
0

Убивці, які розстріляли під Одесою співробітників правоохоронних органів, захватили приватний будинок у районі Дев’ятої станції "Великого фонтану" Приморського району Одеси.

Про це повідомив один із співробітників міліції, з числа оточення.

"Чи є в будинку хтось ще, крім злочинців, невідомо", – сказав він.

Раніше повідомлялося, співробітники міліції оточили кілька прилеглих до пансіонату "Мирний" кварталів, де може ховатися злочинець. Ніякий транспорт і пішоходів правоохоронці не пропускають в зону оточення. Звуків пострілів в прилеглих дворах зараз не чути.

Нагадаємо, в Одеській області в ніч на п’ятницю в перестрілці із злочинцями загинули два українських правоохоронця, ще четверо поранені. Особу одного з учасників перестрілки з міліціонерами достовірно відома. Це – громадянин Росії Дикаєв Аслан Імранович, 1982 року народження, який розшукується за вбивство.

Згідно з оперативною інформацією, Дикаєв нелегально проживає в Одесі і здійснює вбивства на замовлення. Міліціонери з’ясували це, займаючись розкриттям подвійного вбивства, скоєного 29 червня цього року в селі Баранинці Закарпатської області (застрелені двоє чоловіків).

Інетрфакс-Україна, Gazeta.ua
Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here