Головна Кримінал Задушив дівчину в авто: житомирянина посадять на 11 років

Задушив дівчину в авто: житомирянина посадять на 11 років

493
0

11 років позбавлення волі та виплата 560 тис. грн моральної матеріальної шкоди – таке покарання визначив суд чоловіку, який у 2018 році задушив дівчину.

Про це повідомляє прокуратура області: 

«За публічного обвинувачення прокурорами Житомирської обласної прокуратури місцевого жителя визнано винним в умисному вбивстві та незаконному поводженні зі зброєю. Вироком суду йому призначено покарання у виді 11 років позбавлення волі та сплати потерпілій стороні моральної і матеріальної шкоди на суму понад 560 тис. грн.

Прокурори у суді довели, що особливо тяжкий злочин проти життя людини декілька років тому скоїв 32-річний житель Житомира».

У серпні 2018 року чоловік із своїми приятелями – двома хлопцями та 20-річною дівчиною відпочивали на околиці міста, а потім вирішили поїхати до приміського села.

Однак по дорозі обвинувачений зупинився та попросив знайомих вийти з авто. Залишившись наодинці з дівчиною, почав з’ясовувати стосунки та висловлювати певні претензії до її поведінки. Розмова переросла у конфлікт, під час якого зловмисник застосував фізичну силу, схопив дівчину за шию та задушив. Аби приховати сліди скоєного, тіло потерпілої виніс на узбіччя дороги та прикрив уламками будівельного шиферу.

Викрили злочин та затримали парубка через декілька днів, вилучивши у нього ще й зброю, бойові припаси та вибуховий пристрій, які він зберігав без передбаченого законом дозволу.

На суді свою вину визнав лише частково.

Однак прокурори надали у сукупності достатньо доказів та результатів низки проведених експертиз, на підставі яких суд виніс реальне покарання.

З часу затримання – 09.08.2018 – і дотепер обвинувачений перебуває під вартою.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here