Головна vlada Альянс готовий і буде підтримувати українців, – Кличко про початок саміту НАТО

Альянс готовий і буде підтримувати українців, – Кличко про початок саміту НАТО

295
0

Генсек НАТО у своєму виступі на відкритті саміту наголосив на підтримці України. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, який бере участь у заході. 

«Перебуваємо з братом на відкритті історичного саміту НАТО в Мадриді. Розпочався він з виступу генерального секретаря Альянсу Єнса Столтенберга. За словами пана Столтенберга, узгодить широкий пакет підтримки для України. Головне – що Альянс готовий і буде підтримувати українців у боротьбі за незалежність  і свободу. Бо, вистоїть Україна- вистоїть демократичний світ. Тому, підкреслив генсек НАТО, не можна припиняти підтримку України. А росія має платити дуже високу ціну за ту жорстокість, яку вона чинить, намагаючись знищити українську державу та її громадян», – повідомив Віталій Кличко. 

Він зазначив, що на саміті ухвалять нову стратегічну концепцію через дії росії.  

«Війна, з якою росія вторглася в Україну, загрожує світовій безпеці і миру, спричинила продовольчу та енергетичну кризи. І змушує держави Альянсу втілити трансформацію колективної оборони. Тому в Мадриді НАТО ухвалить нову стратегічну концепцію», – додав Кличко.

Раніше Віталій Кличко повідомив, що візьме участь у саміті  разом з братом Володимиром.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here