Головна Кримінал Задушив дядька, бо той знущався над бабусею: подробиці вбивства на Житомирщині

Задушив дядька, бо той знущався над бабусею: подробиці вбивства на Житомирщині

1003
0

19-річний хлопець, який у передріздвяну ніч у селі Мар’янівка задушив дядька знаходиться під вартою. Зважився хлопець на такий жорстокий вчинок, тому що загиблий ображав бабусю. Про це пише пресслужба прокуратури Житомирської області.

Слідством встановлено, що злочин скоїв 19-річний учень професійного училища, житель Києва, який гостював у своєї бабусі, що мешкає у селищі Новоград-Волинського району.

За попередніми даними, проживаючи разом із матір’ю (бабусею підозрюваного), 49-річний потерпілий постійно знущався над 73-річною жінкою, ображав лайливими словами, погрожував, фактично проживав за рахунок її пенсії.

Захистити бабусю онук вирішив позбавивши життя кривдника, навіть заздалегідь викопав неподалік будинку яму. Дочекавшись, коли рідний дядько прийде з гулянок, скоїв вбивство, накинувши йому мотузку на шию. Переконавшись у смерті, мав намір віднести тіло до лісосмуги.

Рідні намагалися приховати насильницьку смерть, підготувавши поспішні похорони, однак правоохоронці, дослідивши обставини, констатували скоєння вбивства.

Нагадаємо, на Житомирщині 19-річний племінник задушив дядька та втік до Києва.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here