Home Кримінал Жінку, яка звинувачувала овруцьких міліціонерів у побитті, змусили публічно вибачитись і дали...

Жінку, яка звинувачувала овруцьких міліціонерів у побитті, змусили публічно вибачитись і дали 2 роки

100

Наприкінці травня поточного року Овруцький районний суд Житомирської області засудив 20-річну жительку району за надання завідомо неправдивого повідомлення про злочин, призначивши їй покарання у вигляді обмеження волі строком на 2 роки з випробувальним терміном на 1 рік та зобов’язавши публічно вибачитися перед особовим складом райвідділу міліції.

Молода жінка, потрапивши до лікарні після падіння, заявила медикам, що її побили в Овруцькому райвідділі міліції, де вона давала пояснення з приводу крадіжки з будинку її односельчанки, повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

«Проте суперечливі відомості, надані заявницею, за результатами проведених перевірок, у тому числі за участю працівників прокуратури, не знайшли свого об’єктивного підтвердження. Врешті, жінка зізналася, що просто хотіла «насолити» правоохоронцям, бо ті постійно роблять їй зауваження щодо надмірного вживання алкогольних напоїв. Тому й вигадала історію з побиттям», – кажуть міліціонери.

За таких обставин відносно наклепниці було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.383 (Завідомо неправдиве повідомлення про злочин, поєднаний з обвинуваченням особи в тяжкому злочині) Кримінального кодексу України.

Розглянувши у відкритому засіданні кримінальне провадження, Овруцький районний суд виніс вирок, яким засудив жінку до двох років обмеження волі з відстрочкою виконання виконання вироку на 1 рік та зобов’язав її до публічного вибачення перед правоохоронцями.

5 липня в Овруцькому райвідділку міліції жінка вибачилася перед особовим складом.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here