Home Кримінал Житомирські міліціонери на Луганщині затримали кількох сепаратистів

Житомирські міліціонери на Луганщині затримали кількох сепаратистів

141

2 червня тринадцятий зведений загін УМВС області повернувся додому з Луганщини. Міліціонерів, які впродовж місяця забезпечували правопорядок у зоні проведення антитерористичної операції, зустрічали колеги, рідні та друзі.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Напередодні правоохоронці передали бойові пости своїм колегам, які приїхали їм на заміну. А вже вранці у дворі УМВС Житомирщини своїх захисників зустрічали рідні, друзі та колеги.

Про прибуття правоохоронців до постійного місця дислокації у повному складі, без поранених та хворих, керівництву УМВС доповів командир загону Анатолій Монзолевський.

– Уже понад рік міліціонери Житомирщини допомагають своїм колегам боронити мир та правопорядок у зоні проведення АТО. Щоразу роботу наших правоохоронців високо оцінює керівництво МВС та Луганщини, – зазначив заступник начальника УМВС Юрій Лебідь.

– Основним нашим завданням була охорона стратегічно-важливих об’єктів та здійснення пропускного режиму, фільтраційної роботи, – розповів командир зведеного загону УМВС Анатолій Монзолевський.

– Наші міліціонери затримали кількох осіб за підозрою у сепаратизмі, були й інші викриття у вчиненні кримінальних та адміністративних правопорушень.

За словами правоохоронців, ситуація на сході країни значно змінилася. Місцеві жителі активніше демонструють прихильність державності України – жовто-блакитні прапори можна побачити не лише на адмінбудівлях, а й на приватних садибах, оселях звичайних людей.

Після кількаденного перепочинку міліціонери  приступлять до виконання службових обов’язків у підрозділах Житомирщини, забезпечуючи правопорядок та безпеку жителів області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here