Home Місто В Радомишлі під відкритим небом звучатиме музика Шопена

В Радомишлі під відкритим небом звучатиме музика Шопена

177

 

Історико-культурний комплекс «Замок-музей Радомисль» 14 червня приймає ІІ Міжнародний фестиваль «Музика Шопена під відкритим небом».

"Час, який ви проведете в атмосфері вічної музики великого композитора, посеред природної краси ландшафтного парку Замку-музею «Радомисль» перенесе Вас в прекрасну епоху – подалі від турбот гамірних міст. Ця музика гармонізує Вашу душу з навколишнім світом, наповнює серце спокоєм і любов’ю", – кажуть організатори фестивалю.

Програма фестивалю:

Концерт-марафон фортепіанної музики Ф. Шопена у виконанні іменитих майстрів та кращих виконавців дитячих музичних шкіл. Загальна тривалість музичної частини фестивалю – 6 год.

У концерті прийматимуть участь:

Яцек Кортус – лауреат багатьох міжнародних і всепольських піаністичних конкурсів, в тому числі Першої премії та “GrandPrix” нa IX Miжнародному Шопенівському Конкурсі в Aнтоніні, I Премії на Всепольському Конкурсі iм. проф. Людвика Стефанського у Плоцьку;

Інеса Порошина – солістка Національної філармонії України;

Лариса Деордієва – лауреат Всеукраїнського конкурсу піаністів ім. Лисенка, солістка Національної філармонії України.

Вартість вхідних квитків на фестиваль:

Повна вартість – 250 грн
Пільгова ціна – 150 грн (на пільгову вартість мають правошколярі, студенти, пенсіонери, учасники АТО за наявності відповідного посвідчення)
Дітям до 6 років вхід на фестиваль безкоштовний.

Кількість квитків обмежена.

Детальнішу інформацію можна отримати:

тел. +38 098 3391807
+38 097 0701007
+38 095 4123425

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here