Home Кримінал Житомирські солдати служили не в армії, а на пилорамі

Житомирські солдати служили не в армії, а на пилорамі

248

Як повідомили в прес-службі прокуратури центрального регіону України по нагляду за додержанням законів у військовій сфері, в Житомирській області командування примушувало солдатів працювати на комерційній фірмі.

При цьому, природно, про виплату якої-небудь заробітної плати не йшлося.

На даний момент військова прокуратура почала досудове розслідування за даним фактом.

За результатами перевірки 31 січня Житомирська прокуратура з нагляду за додержанням законів у військовій сфері почала досудове розслідування за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 с. 366 (службове підроблення) та ч. 1 ст. 423 (зловживання військовою службовою особою владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Під час перевірки було встановлено, що з метою отримання неправомірної вигоди посадовими особами однієї з військових частин Житомирського гарнізону протягом листопада 2012 року – січня 2013 безперервно залучалися 8 військовослужбовців строкової служби для виконання робіт в інтересах комерційного підприємства.

Зазначені військовослужбовці постійно перебували на пилорамах, вживючи на місці їжу і ночуючи там же, замість того, щоб знаходиться на відпочинку в казармі. Таким чином, вони були позбавлені всіх прав і гарантій соціального та правового захисту з боку держави, щодо продовольчого, медичного, грошового та інших видів забезпечення.

За інформацією Бердичів діловий

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here