Home Політика Геннадій Зубко: «Опозиція доб’ється виконання Конституції, закони має приймати більшість депутатів, а...

Геннадій Зубко: «Опозиція доб\’ється виконання Конституції, закони має приймати більшість депутатів, а не більшість карток»

73

 

Три опозиційні фракції блокують парламентську трибуну, щоб добитися виконання статті 84-ої Конституції, де чітко записано, що кожен депутат голосує особисто на парламентських засіданнях. І виправдань на кшталт «у нас така традиція голосувати один за одного, бути не може» -про це заявив народний депутат України Геннадій Зубко (фракція ВО «Батьківщина»)в прямому ефірі телеканалу ТВІ.

«На сьогодні головна вимога опозиції це те, що люди, які працюють і отримують заробітну плату, до того ж 2,4 мільйони гривень витрачається щодня на кожне парламентське засідання, повинні приходити і голосувати особисто. Учора була погоджувальна рада, є чітка вимога опозиції запустити систему Рада 3 (яка унеможливлює голосування за інших депутатів – прим.Ред.). Якщо сьогодні це технічно не можливо, як стверджує більшість, є можливість голосувати в залі руками, як передбачає регламент» – заявив народний депутат від Житомира в програмі ТВІ «Сьогодні про головне» 5 лютого».

Зубко переконаний, якщо регіонали продовжать порушувати Конституцію і голосувати чужими картками,то в Україні будуть з’являтись нові закони про мову, нові пенсійні реформи,нові податкові кодекси,які будуть проголосовані лише 25 людьми у парламенті.

При цьому Зубко наголосив, що з боку Партії Регіонів є прогрес: на погоджувальній раді спікер Володимир Рибак заявив,що силової розв’язки цього конфлікту не буде.

«Тому можу висловити повагу Партії регіонів, що сьогодні не відбулась бійка в залі, що сьогодні іде далі переговорний процес.Це вже перемога, тому що наш парламент нагадує не перші дні, коли відбулась перша сесія, перше засідання, коли відбулися бійки. Але цього недостатньо –потрібно, щоб традиція кнопкодавства була викорінена назавжди» – підкреслив Геннадій Зубко.

За його словами, і в провладній більшості є люди, які також хочуть особистого голосування, щоб їхній голос і їхня думка при вирішенні парламентських питань враховувалися.

«І серед регіоналів є ті, хто не хочуть бути просто кнопкодавами і не публічно вони підтримують опозицію», – заявив Геннадій Зубко.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here