Home Кримінал Житомирського контрактника покарали за срілянину на КПП

Житомирського контрактника покарали за срілянину на КПП

93

До судів Херсонщини вже пішли матеріали завершених кримінальних проваджень, порушених стосовно деяких українських військовослужбовців із армійських підрозділів, що передислоковані на кордон із Кримом. У фактично воєнний час вони поводили себе за надбаними у мирні роки поганими звичками: порушували правила безпеки, конфліктували з товаришами по зброї, через відверте нехлюйство псували техніку чи влаштовували ДТП. Через це тепер і відповідають.

Про це пише "Голос України".

У Генічеському районі області розглянули першу справу контрактника з ремонтної роти десантної військової частини А 0281, зазвичай розквартированої у Житомирі. У польовому таборі біля села Партизани його призначили черговим на КПП. Знічев’я черговий десь дістав горілку, хильнув, а згодом вирішив побавитися — направив свій АКС-74 на трьох патрульних і натиснув на спусковий гачок, забувши, що зняв автомат із запобіжника. Черговий міг покласти на місці всіх бійців з патруля — адже його «калаш» вистрілив тричі. Але куля поцілила тільки в одного хлопця з тієї ж ремонтної роти, роздробивши йому кістки руки.

Поранений майже місяць змушений був лікуватися у військово-медичному центрі Південного регіону, але зрештою контрактника простив і уклав з ним мирову угоду. З огляду на неї районний суд призначив винному досить м’яке покарання: два роки службового обмеження.

Прокурор Херсонської прокуратури з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері Віталій Слободянюк розтлумачив: це означає, що засуджений протягом цього часу не може отримати підвищення на посаді та чергове військове звання. Він також сплачуватиме десять відсотків свого грошового утримання до бюджету держави та відшкодує їй 8744 гривні, витрачені на лікування пораненого ним рядового.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here