Home Місто В Бердичівському районі відмінили святкування Івана Купала

В Бердичівському районі відмінили святкування Івана Купала

202

Наша країна переживає нині найважчі часи за увесь період своєї незалежності. Проливається кров її вірних синів-захисників, сотні дітей стали сиротами, жінки вдовами, батьки втратили подекуди своїх єдиних синів. 

Чи маємо ми моральне право у такі складні часи влаштовувати та долучатись до масових гулянь, святкувань. Хай кожен вирішує для себе, але відповідь на це питання вже дали організатори Міжнародного фольклорного свята Івана Купала. В зв’язку з трагічними подіями в Україні святкування цього року скасували.

Про це повідомляє "РІО Бердичів".
Щорічно свято організовували за підтримки директора Житомирської юридичної компанії «Кодекс» Олександра Дмитрука та сільського голови Миколи Шеретуна.

– У вирі сьогоднішніх подій складно залишатись байдужим, – зазначає Олександр Дмитрук. – В той час, як на сході нашої країни, вмирають мирні жителі, українські військовослужбовці, в тому числі і житомиряни, складно щось святкувати. На жаль, цього року урочисте відзначення свята скасовується. Ми щиро сподіваємось на розуміння та підтримку нашого рішення. Також сподіваємось, що наступного року свято відзначатимуть традиційно. Слава Україні.

Традиційно Міжнародне фольклорне свято Івана Купала відзначали в ніч на 7 липня в с. Іванківці Бердичівського району. Щорічно участь у святковому дійстві брали понад п’ять тисяч людей.

В рамках свята організовували концерт за участі українських виконавців – Олександра Воєвуцького, Тоні Матвієнко та інших, проходили різні конкурси і ярмарки. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here