Головна Кримінал Житомирянин за крадіжку мобільного телефону потрапить до тюрми на 5 років

Житомирянин за крадіжку мобільного телефону потрапить до тюрми на 5 років

88
0
23-річний житомирянин шляхом обману зафолодів мобільним телефоном іншого мешканця міста. У ході слідства було встановлено, що до потерпілого на вулиці підійшов його знайомий і попросив зателефонувати. Оскільки події відбувались на місці роботи заявника, а він працює продавцем, то довкола було чимало людей, які й відволікли його увагу.
 
Коли чоловік згадав про телефон, знайомого, уже й слід зник. Спочатку потерпілий сподівався на його повернення, але ближче до вечора зрозумів, що став жертвою банального ошуканства й звернувся до міліції, розповіла Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області.
 
Грабіжника, який перепродав викрадений телефон випадковому продавцю, затримали за декілька днів після описаних подій.
 

Наразі Корольовський районний суд Житомира шахрайські дії обвинуваченого оцінив покаранням у вигляді 2 з половиною років позбавлення волі. Проте, зважаючи, що хлопець уже має покарання за вироком суду з відстрочкою виконання за крадіжку автомобіля, тому остаточний вердикт суду – 5 років 3 місяці позбавлення волі. До того ж, тепер доведеться сплатити ще й справжню вартість телефону. 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here