Головна Політика Україна відповіла за сир: Російське м’ясо взагалі небезпечне

Україна відповіла за сир: Російське м\’ясо взагалі небезпечне

87
0
Державна ветеринарна служба вважає, що система контролю при продажі в роздріб м’яса в Росії загрожує епізоотичному благополуччю України. Про це йдеться в повідомленні Держветслужби за підсумками зустрічі голови Держветслужби Івана Бісюка і заступника голови Россільгоспнагляду Євгена Непоклонова.
 
"На думку українських фахівців, такий стан справ створює умови для подальшого поширення захворювання територією Росії, загрожуючи при цьому епізоотичному благополуччю сусідніх держав", – йдеться у ньому, повідомляє Українська правда з посиланням на Ukranews.
 
Зокрема, особливе занепокоєння українських ветеринарів викликає відсутність в Росії єдиної системи наскрізного контролю обігу харчової продукції, що включає в себе контроль безпеки при передпродажному зберіганні, контроль умов реалізації торговельними мережами, а також контроль утилізації харчових відходів.
 
Крім цього, Бісюк зазначив, що його відомство, що проходить реорганізацію, забезпечуватиме ефективний контроль по всьому виробничо-технологічному ланцюжку – від поля і до кінцевого споживача.
 
Він також запропонував Непоклонову направити до України групу російських експертів для вивчення особливостей роботи оновленої Держветслужби.
 
Як відомо, 8 січня головний санлікар Росії Геннадій Онищенко заявив, що Росія може піти на обмеження ввезення аграрної продукції з України.
 
Причина полягає в тому, що українська влада має намір віддати під нагляд ветеринарної служби повноваження щодо контролю за продовольством і харчуванням.
 
Прем’єр Микола Азаров спростував заяви російської сторони і сказав, що росіянам "ще потрібно постаратися", щоб виробляти такий якісний сир, як український. 
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here