Головна Кримінал Житомирянина засуджено за продаж підслуховуючих пристроїв

Житомирянина засуджено за продаж підслуховуючих пристроїв

97
0
33-річний приватний підприємець, який офіційно надавав послуги у сфері інформаційних технологій, замовляв через мережу Інтернет і отримував з Китаю у поштових відправленнях спеціальні засоби негласного отримання інформації. Надалі він збував їх покупцям, розміщуючи на Інтернет-сайтах та форумах оголошення із детальним описом і специфікацією нелегального товару. 
 
Під час обшуку у зловмисника вилучено 7 спецзасобів – GPS-трекерів із вбудованим GSM-мікрофоном, що дозволяють негласно визначати розташування та відстежувати переміщення об’єктів, мають функцію прослуховування (використовується як GSM-жучок), повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.
 
Експертиза Українського науково-дослідного інституту спецтехніки та судових експертиз СБУ підтвердила належність вилучених предметів до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.
 
Вироком суду правопорушника визнано винним та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі чотирьох тисяч гривень. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here