Головна Гроші Житель Бердичівського району позбувся 13 тис. грн після розмови з “працівниками фінустанови”

Житель Бердичівського району позбувся 13 тис. грн після розмови з “працівниками фінустанови”

223
0

На Бердичівщині місцевий житель потрапив “на гачок” шахраїв. У результаті телефонної розмови з ошукантами 62-річний чоловік втратив 13 тисяч гривень.

Про подію повідомила Нацполіція Житомирщини:

“Чоловік розповів, що напередодні отримав два телефонних дзвінки від незнайомця, який назвався співробітником фінансової установи. Співрозмовник запропонував 62-річному чоловікові збільшити ліміт кредитних коштів. Для цього потрібно було перевести телефон у фоновий режим і для згоди натиснути цифру «1», або ж цифру «0», у разі відмови. За словами заявника, він двічі не погодився з пропозицією й натиснув «0». Однак у результаті виявив списання понад 13 тисяч гривень”.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до шахрайства.

За словами поліцейських подібна схема далеко не нова, та є однією з найпоширеніших:

“Така схема — серед найпоширеніших випадків шахрайства. Телефонуючи, ошуканці зазвичай вже мають певну інформацію про абонента, яка була за різних обставин оприлюднена в Інтернет-мережі. Це могли бути оголошення про купівлю чи продаж товарів, збір коштів на лікування чи благодійність тощо. Надалі під час спілкування вони отримують решту необхідної інформації або спонукають до певних дій, аби отримати доступ до чужого рахунку”.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here