Home Кримінал Жителька Овруча втратила 10,500 гривень через телефонне шахрайство

Жителька Овруча втратила 10,500 гривень через телефонне шахрайство

294

11 грудня до поліції Овруча звернулася жінка у віці 50 років з заявою про шахрайство. Заявниця повідомила про зникнення коштів з її банківського рахунку після телефонного дзвінка невідомої особи. За її словами, після виконання інструкцій, отриманих у цьому дзвінку, з її рахунку були зняті кошти у розмірі понад 10,500 гривень. Про це повідомляє поліція Житомирщини

Правоохоронні органи розпочали перевірку та розслідування цієї події. Жінка розповіла, що отримала телефонний дзвінок від особи, яка назвалася представником банку. Ця особа стверджувала про необхідність провести ідентифікацію її банківської картки через технічні проблеми. Після виконання вказаних інструкцій з розблокування карти, жінці прийшло повідомлення про зняття грошей з її рахунку.

Розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) КК України. За вчинене законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Поліцейські нагадують громадянам про важливість перевірки будь-якої наданої по телефону інформації, особливо коли йдеться про фінансові операції. Наголошується, що працівники банків не проводять операції через телефонні дзвінки та не запитують особистих ідентифікаційних даних.

Підписуйтесь на «Перший Житомирський» у соцмережах:
Telegram
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here