Home Екологія В Житомирській області регулюватимуть чисельність хижих та шкідливих тварин, – ОВА

В Житомирській області регулюватимуть чисельність хижих та шкідливих тварин, – ОВА

549
0

12 грудня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко провів нараду з користувачами мисливських угідь, представниками Держпродспоживслужби, екологами, правоохоронцями та військовими. Під час засідання обговорили збільшення популяції хижих тварин на Житомирщині. Звернення від міських, селищних, сільських рад та користувачів мисливських угідь свідчать про непоодинокі випадки, коли вовки заходять на територію населених пунктів, знищують свійських тварин та загрожують життю та здоров’ю людей, – повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

У зв’язку зі збільшенням чисельності червоної лисиці в регіоні погіршується епіозотична ситуація поширюється небезпечне інфекційне захворювання – сказ.

“Після проведених консультацій з фахівцями нашого управління екології та природних ресурсів напрацьовано алгоритм дій щодо регулювання чисельності хижих та шкідливих тварин”, — заявив начальник ЖОВА Віталій Бунечко.

Люди, які будуть залучені до цього процесу мають пройти відповідну перевірку та отримати погодження від правоохоронних органів та представників військових підрозділів, під контролем органів місцевого самоврядування.

Наразі планується відпрацювати цей алгоритм в одному з районів Житомирщини, де є нагальна потреба та одночасно де це дозволяє безпекова ситуація. Після цього цей досвід буде поширений на інші території області.

Нагадаємо, що у зв’язку з повномасштабною російською військовою агресією заборонено будь-яке полювання на території області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here