Головна Кримінал Житомирські лікарі, які наживалися на продажі безкоштовних ліків онкохворим, повернулися до роботи

Житомирські лікарі, які наживалися на продажі безкоштовних ліків онкохворим, повернулися до роботи

3899
0

У Житомирі троє лікарів онкоцентру, які продавали безкоштовні ліки хворим, через чотири місяці виконують свої робочі обов’язки і жодному з них не оголошено про підозру.

Про це повідомляє Obozrevatel з посиланням на речницю поліції Аллу Ващенко:

«Розслідування триває, підозри нікому не оголошені. Проводяться експертні дослідження, призначені слідчими, та аналіз великого обсягу вилучених документів».

За інформацією пацієнтів онкоцентру, усунуті ще на початку жовтня медики вже повернулися на роботу. Також з’ясувалося, що підозри досі так нікому і не оголошено.

Сам же лікар і депутат Сергій Гринчук, який є одним із фігурантів розслідування (джерело стверджує, що він нібито “мозок схеми”), у коментарі також заявив, що ніхто не затриманий і нікому не вручили підозру.

«На сьогодні я працюю лікарем, як і працював. Я взагалі не маю жодного стосунку до того, що написали про це», – стверджує лікар.

Цікаво, що наказ про відсторонення трьох працівників лікарні датований 1 жовтня 2021.

Нагадаємо, що під час обшуків із авто одного із учасників злочинної схеми з продажу ліків онкохворим вилучили півмільйона гривень готівки та 50 упаковок вартісного протипухлинного препарату, який пацієнти мали отримувати безкоштовно.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here