Головна Місто У житомирській колонії вб’ють майже 100 свиней через спалах африканської чуми

У житомирській колонії вб’ють майже 100 свиней через спалах африканської чуми

5133
0

У підсобному господарстві Житомирської виправної колонії №4 зафіксовано спалах африканської чуми. Про це повідомляє Житомирська міська рада.

В установі вигодовували 95 свиней. У колонії тварин тримали винятково для власних потреб, на час, коли були перебої з постачанням м’ясної продукції.

У ході епізоотичного розслідування, було встановлено, що тварини померли через можливе занесення збудника африканської чуми свиней. Для недопущення поширення збудника хвороби за його межі, невідкладно прибула група швидкого реагування. Було відібрано біологічний матеріал та направлено для дослідження на АЧС до Житомирської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, де було встановлено діагноз африканська чума свиней. 

Рішенням позачергової  міської надзвичайної протиепізоотичної комісії, яка сьогодні зібралася в міській раді  вирішено все поголів’я свиней на території колонії умертвити безкровним методом,  спалити та захоронити залишки трупів в місці їх виявлення, місце спалення обробити хлорним вапном. Також на території виявлення спалаху африканської чуми свиней встановити 40-денний карантин»,

Нагадаємо, смердота страшна: житомирянин повідомляє про нові скиди нечистот у Тетерів.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here