У липні 2023 року, раніше неодноразово судимий 27-річний житомирянин серед білого дня у Черняхові поргабував літню жінку. Чоловік виніс з її будинку понад 10 тис. гривень. За це його посадили під варту з правом внесення застави, пізніше звільнили через її виплату. Однак, через низку порушень законодавства він знову опинився під вартою. Тепер сума його застави збільшилась.

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура:

“За клопотанням окружної прокуратури підозрюваному було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з правом внесення застави. Після сплати зазначеної суми фігуранта звільнено з-під варти та зобов’язано виконувати встановлені вимоги.

Однак він порушив законодавство. Зокрема, не лише не повідомив процесуального прокурора, слідчого і суд про залишення постійного місця проживання, а й скоїв ще один злочин на території іншої області. Там його і затримано.Тепер підозрюваного знову взято під варту з правом внесення грошової застави на суму 322 тис. грн”.

Наразі триває досудове розслідування, яке проводить Житомирське райуправління поліції.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here