7 жовтня Житомирщина прийняла 17 вимушених переселенців з Донецької області. Вони прибули в регіон евакуаційним потягом. Серед них 12 осіб – це люди з інвалідністю і одна дитина, яка прибула у супроводі матері.

Про це повідомила пресслужба ГУ ДСНС в Житомирській області спільно з Донецькою ОДА.

“Більшість з евакуйованих – це літні люди, які важко переживають вимушені зміни у такому віці, втрати, розлуку і переймаються усім, що їх очікує. Кожен з них потребує підтримки і порад, тож допомога психологинь ДСНС сьогодні була вкрай важливою.

Рятувальники спільно з волонтерами перенесли лежачих літніх людей до автомобілів швидкої допомоги. А також допомогли перенести багаж переселенців від перону до транспортних засобів, якими везтимуть переселенців до місць тимчасового проживання”, – зазначають рятувальники.

Семеро людей (в тому числі дитина та 2 осіб з інвалідністю) віднині мешкатимуть у Ярунській територіальній громаді Звягельського району. Ще десять внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю отримають прихисток у геріатричних пансіонатах Коростеня та Житомира

На вокзалі, у пункті зустрічі переселенців погодували та зігріли гарячими напоями, а також надали грошову допомогу від держави для внутрішньо переміщених осіб.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here