Головна kultura Проєкт реконструкції майдану Корольова будуть переробляти – Сухомлин

Проєкт реконструкції майдану Корольова будуть переробляти – Сухомлин

1115
0

У листопаді 2021 року стало відомо, що в Житомирі реконструюють майдан Корольова. Його ремонт запланували на 2022 рік за майже 27 млн грн.

Згідно з документацією, на майдані планувалм демонтувати старе покриття, замінити водомережі, влаштувати гранітні сходи та бруківку, зробити покриття з гранітних плит, бетонні напівсфери, замінити флагшток, влаштувати освітлення та відеоспостереження. Замість квіткових клумб на майдані Корольова хотіли висадити зелені газони та кущі лаванди. Також планували висадити сакури, клен, ялівець, катальпи, липи, туї та самшит.

Проте сьогодні, 29 грудня, міський голова Сергій Сухомлин під час свого звіту зазначив, що проєкт будуть переробляти через несмак і обурення містян:

«Зміни дійсно будуть вноситися. Ми будемо переробляти сам проєкт, бо він не влаштовує нікого. У Житомирі багато років нічого не будувалося, і у наших архітекторів навіть немає компетенції того нового, сучасного підходу до будівництва та реконструкції таких об’єктів. Однозначно треба перероблювати проєкт, бо майдан Корольова – серце нашого міста, і ми не маємо права на помилку».

Також міський голова додав, що фінансування поки що немає, це питання планують вирішувати з депутатами в новому році.

Нагадаємо, зелені газони та лаванда: у Житомирі за 26 млн грн відремонтують майдан Корольова. Фото, відео.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here