Головна Місто Міський голова Житомира визнав, що Андрій Нікітін винен у численних скидах нечистот...

Міський голова Житомира визнав, що Андрій Нікітін винен у численних скидах нечистот в річку Тетерів

1300
0

Найгучніший скандал 2021 року – скиди нечистот у річку Тетерів. Більшість житомирян обурило те, що директора КП «Житомирводоканал» не було звільнено, адже було завдано збитків довкіллю на 30 млн грн.

У той час, міський голова Сергій Сухомлин 29 грудня у своєму звіті пояснив, чому Андрія Нікітіна не було звільнено, після такої кількості скидів нечистот у річку Тетерів:

«Була кадрова комісія, вона чітко прописала всіх причетних, чому сталася аварія і хто винен. Винні всі, і керівник підприємства теж. Догани були оголошені керівнику та головному інженеру. Звучало питання заміни керівника. Дуже просто змінити керівника. Але коли у тебе йдуть всі ці міжнародні проєкти, то зміна керівника, це приблизно на пів року зупинка проєкту. Ми це теж розуміємо, бо зі Світовим банком теж треба узгодити нову кандидатуру. Я не кажу, що цього рішення не буде прийнято, але поки що ні».

Наразі директор водоканалу Андрій Нікітін все ще працює. А з січня 2022 року «Житомирводоканал» збільшить вартість водопостачання та водовідведення для міста.

Нагадаємо, запах фекалій та неприроднє забарвлення річки – водоканал знову скинув стоки в Тетерів.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here