Home Війна Роботи, обʼєднані темою війни: у житомирській «Вежі» відкрилася виставка чотирьох митців. ФОТО

Роботи, обʼєднані темою війни: у житомирській «Вежі» відкрилася виставка чотирьох митців. ФОТО

163

З 15 червня до 15 серпня у Муніципальному арт-просторі «Вежа» (Водонапірна вежа) житомиряни та гості міста можуть відвідати виставку «VISIO BELLI», де свої роботи представили молоді українські митці, учасники численних мистецьких проєктів – Zahar Berkut (Житомир), Ave Libertatemaveamor (Київ), Oleksii Revika (Мелітополь, Київ), Anna Usenko (Київ).

На їх картинах забражені події, герої, образи, емоції, трагедії, які є уособленням сучасних подій в країні, зокрема стосуються військової агресії росії проти України та показують її прояви і наслідки.

Кожен з художників відобразив це у притаманній їм манері, використовуючи різні техніки, матеріали і формати.

Експозиція розташувалася на кількох поверхах «Вежі», потрапити куди можна щовихідних з 12 до 18 години (у цей час будівлю відкривають для відвідувачів, чергують волонтери).

Майже всі роботи мають назви, а на вході міститься коротка біографічна довідка про кожного митця – його життєвий і творчий шлях, вплив повномасштабної війни на творчість.

Також біля кожної картини чи плакату є QR-коди, відсканувавши які, можна перейти на допис автора у соцмережах із детальною інформацією про те, що зображено, під впливом чого або як створювалася робота тощо.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here