Home Відпочинок До вечора у центрі Житомира проходить літня фотосушка. ФОТО

До вечора у центрі Житомира проходить літня фотосушка. ФОТО

203

До Дня Батька в Україні на вулиці Михайлівській у Житомирі 16 червня влаштували традиційну фотосушку, в рамках якої свої роботи, починаючи з 12 і до 18 години, можуть представити всі охочі – професійні фотографи та аматори.

Організатори – Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка, фотошкола «HD-school» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та «SubHabGallery», не обмежують у кількості, тематиці та форматі.

Світлини потрібно роздрукувати, підписати, залишивши контакти автора, розвісити на мотузках за допомогою прищіпок, а перехожі оглядатимуть їх.

Під кінець заходу учасники можуть обмінятися роботами та взяти собі на згадку фото інших. Ті світлини, які залишаться, увійдуть в наступну підбірку для фотосушки і доповнюватимуться новими.

Один з організаторів – Ігор Шурпан, зауважує, що фотосушки в Житомирі проходять кожні три місяці. Весняну пропустили, а от влітку, окрім цієї, можлива ще одна – до Дня молоді.

До речі, «SubHabGallery» підготували подарунок – міні-квадрокоптер, для одного з учасників, чиї роботи визнають найкращими.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here