Головна kultura ТОП-5 ялинок на Житомирщині: чим прикрашали та яка їх висота

ТОП-5 ялинок на Житомирщині: чим прикрашали та яка їх висота

1566
0

19 грудня на Житомирщині і, зокрема, в Житомирі запалили головну ялинку. «Перший житомирський» зібрав світлини новорічних красунь області. 

Овруч

У Овручі довжина новорічного хвойного дерева сягає 21 метр, що на 2 метри вище, ніж торік. Ялинку прикрашає 140 метрів гірлянди. Також дерево прикрасили іграшками, які створили діти власноруч. Усього – 100 іграшок. Поруч із головною ялинкою розмістили новорічне містечко з прикрашеними фотозонами. Також на площі Овруча розмістили тематичні новорічні локації.

Малин

Малинську головну ялинку привезли з села Савлуки, і має вона доволі цікаву історію. Дерево росло біля будинку Анастасії Мефодіївни Маєвської, яка померла близько 7 років тому на 101-у році життя. Онуки довгожительки погодилися, аби ялинка їхньої бабусі прикрасила Соборну площу Малина та дарувала і жителям, і гостям святковий новорічний настрій. Висота ялинки близько 22 метрів. Прикрашають її 3 гірлянди – це понад 2 тисячі лампочок. Одну з гірлянд було закуплено додатково у цьому році. Вартість 19 тисяч 500 гривен.

Бердичів

У Бердичеві ялинку прикрашає 594 іграшки-кульки різних кольорів, 12 дзвіночків, 61 гірлянда та 54 гірлянди-сніжинки.

Новоград-Волинський

Ялинку висотою у 13 метрів запалили у Новоград-Волинському на площі Лесі Українки. Поруч обладнано  фотозони, різдвяний вертеп, будиночки новорічно-різдвяного ярмарку, а в міському Палаці культури імені Лесі Українки діє Резиденція Святого Миколая. 

Романів

Романівське живе хвойне дерево також засяяло 19 грудня. Це нова ялинка, адже за декілька днів до її відкриття, головна ялинка Романові зламалася навпіл. 

Нагадаємо, 19 грудня запалили головну новорічну ялинку в Житомирі.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here